למי מתאים נק טסלי מתאים?

 

למי זה מתאים?

הרבה אנשים תוהים לעצמם האם נק טסלי הוא לא מקום קשוח מידי עבור משפחות עם ילדים? האם התנאים קשים וההליכות ארוכות מידי עבור מבוגרים?

התשובה לכך היא פשוטה למדי, בנק טסלי יש מה להציע לכל האנשים, בכל הגילאים.

יש לנו מסלולי הליכה בכל הרמות עם מספר מסלולים עבור כל יום טיול כך שניתן לדוגמא לצאת לטיול בכיוון Anvil Mountain ולטפס עליו (20 ק"מ ו900 מ' הפרש גובה), או שניתן להסתובב קודם לכן באגם AngelHeart ולחזור במסלול מעגלי או להסתובב לפני כן ברכס שמעל אגם North Pass ועדיין לחזור במסלול מעגלי.

בכל יום טיול שנצא אליו, ישנן מספר אופציות כאשר כל אופציה מתאימה לרמה אחרת וכושר אחר.

G6465574.jpg

אז שוב, למי זה מתאים?

  • משפחות: אם אתם משפחה המטיילת במערב קנדה (ברוקי הקנדיים וונקובר איילנד), נשמח לעזור לכם לשלב את נק טסלי ולתת לכם עצות ורעיונות לגבי שאר הטיול שלכם במערב קנדה.

  • זוגות: אם אתם זוג המטייל ברחבי העולם ומחפשים מקום חדש, מרגש ושונה מהמיינדסטרים, תוכלו לצאת איתנו לטיולים ברכס הרי החוף שמספר המטיילים במקומות האלו נמוך 30 מטיילים בשנה.

  • יחידים\זוגות\קבוצות: אם אתם יחידים או זוגות המחפשים לארגן קבוצה של כמה חברים\משפחה ולצאת להרפתקאה בטבע הפראי של מערב קנדה, נשמח לארגן עבורכם טיול שלם הכולל את נק טסלי וגם את הרי הרוקי או וונקובר איילנד כך שתקבלו את המקומות הטובים ביותר והמיוחדים ביותר בכל האזורים של מערב קנדה.
    בכל שנה יש לנו מספר קבוצות של חברים המגיעים במיוחד לטיול של כעשרה ימים בנק טסלי והסביבה. ובשנה שלאחר מכן? החברים שלהם שלא היו בטיול מגיעים גם הם.

קצת תמונות של המטיילים שזכינו להכיר אצלנו בשנים האחרונות